It's time to quit smoking
May 24, 2024
Hikaye

Hikaye

Hikayeni gönder

  Еmil Avanes

  Teşekkürler! İpuçlarınız bana ilham verdi! Umarım bir daha sigara içmem. 36 yaşındayım ve birçok kez sigarayı bırakmayı denedim ama her zaman başarılı olamadım. Bu sefer motive oldum ve başaracağımdan eminim.

  Anonim

  23 yıldır sigara tiryakisiyim. Şimdi 40 yaşındayım ve sigaradan dolayı birçok sağlık sorunu yaşıyorum. Yaklaşık bir ay önce sigarayı bıraktım ve bunun bu kadar kolay olduğuna inanamıyorum. Çok fazla zaman içtiğim için gerçekten üzgünüm. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum, ayakkabılarım var, daha kolay uykuya dalıyorum, artık daha sakin nefes alıyorum ve spor yapmaya başladım. Hayat sigarasız harika. Tüm hayatımı değiştirecek ve bunun farkına varmamın bu kadar uzun sürmesine üzülüyorum.

  Lina

  Ben 35 yaşındayım. Ben çok sevdiğim ve akciğer kanseri olduğum için büyütme şansım olmayacağı iki çocuk annesiyim. 15 yıl sigara içtim. Sigara içmeye değmez ve artık sigara içmediğime göre, sigarayı bırakmanın ve onlarsız yaşamanın ne kadar kolay olduğunu anlıyorum. Kimsenin benim motivasyonuma sahip olmasını istemiyorum. Sigarayı zamanında bırakın.

  Mikele

  Yaklaşık 8 yıldır sigara tiryakisiyim. Hikayemi ve sigarayı nasıl bıraktığımı paylaşmak istiyorum. Dedem akciğer kanserine yakalandı. Çok sigara içti ve sonuna kadar sigarayı bırakmak bile istemedi. Son anlarıyla ilgili ayrıntılara girmeyeceğim. Bu benim sevgili dedemdi çünkü beni o büyüttü. Onun hikayesi sayesinde motivasyonumu kazandım ve sigarayı bıraktım. İki yıldır sigara içmiyorum ve kaybettiğim tüm zamanlar ve kendime verdiğim tüm zararlar için özür dilerim. Sigara dumanı olmadan hayat harika.  Like this article
  +3